Haftalık Ders Programı

2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI 1. SINIF BAHAR YARIYILI DERS PROGRAMINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.


2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI 2. SINIF BAHAR YARIYILI DERS PROGRAMINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

MİMARLIK FAKÜLTESİ, KÜLTÜR VARLIKLARINI KORUMA VE ONARIM BÖLÜMÜ

2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI DERS PROGRAMI (1. Sınıf)

 

SAAT

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

09:00-09:50

 

 

TDB1032

TÜRKÇE 2, Grup *

Yıldız Mimarlık

B 202 Grup 4

 

KVK1012

BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÇİZİM

Öğr. Gör. Umut AKYÜZ

(Mimarlık Fakültesi 407)

10:00-10:50

KVK1062

BİLİMSEL ARAŞTIRMA VE YAZMA YÖNTEMLERİ

Doç. Dr. Nevra ERTÜRK

(Atölye 4)

KVK1022

KORUMA KURAMLARI VE MEVZUATI

(Ertürk, Uğuryol, Özakın, D.Uğuryol)

Atölye 4

TDB1032

TÜRKÇE 2, Grup *

Yıldız Mimarlık

B 202 Grup 4

KVK1072

MÜZECİLİK VE ÖNLEYİCİ KORUMA

(Uğuryol, Ertürk)

(Atölye 4)

KVK1012

BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÇİZİM

Öğr. Gör. Umut AKYÜZ

(Mimarlık Fakültesi 407)

11:00-11:50

 

KVK1062

BİLİMSEL ARAŞTIRMA VE YAZMA YÖNTEMLERİ 

Doç. Dr. Nevra ERTÜRK

(Atölye 4)

 

KVK1022

KORUMA KURAMLARI VE MEVZUATI

(Ertürk, Uğuryol, Özakın, D. Uğuryol)

(Atölye 4)

 

KVK1072

MÜZECİLİK VE ÖNLEYİCİ KORUMA

(Uğuryol, Ertürk)

(Atölye 4)

KVK1012

BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÇİZİM

Öğr. Gör. Umut AKYÜZ

(Mimarlık Fakültesi 407)

12:00-12:50

 

 

 

 

 

13:00-13:50

 

 

MDB1052

İNGİLİZCE 2

(Atölye 4)

KVK1042

BEZEME TEKNİKLERİ 2

Doç. Dr. Rabia ÖZAKIN

(Mimarlık Fakültesi D-204)

 

14:00-14:50

 

 

MDB1052

İNGİLİZCE 2

(Atölye 4)

KVK1042

BEZEME TEKNİKLERİ 2

Doç. Dr. Rabia ÖZAKIN

(Mimarlık Fakültesi D-204)

KVK1032

SANAT TARİHİNE GİRİŞ

Öğr. Gör. Umut AKYÜZ

(Mimarlık Fakültesi D-204)

15:00-15:50

KVK1052

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 2

Öğr. Gör. Gökçe SÖNMEZ

(Atölye 4)

KVK1012

BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÇİZİM

Öğr. Gör. Umut AKYÜZ

(Mimarlık Fakültesi 407)

MDB1052

İNGİLİZCE 2

(Atölye 4)

KVK1042

BEZEME TEKNİKLERİ 2

Doç. Dr. Rabia ÖZAKIN

(Mimarlık Fakültesi D-204)

KVK1032

SANAT TARİHİNE  GİRİŞ

Öğr. Gör. Umut AKYÜZ

(Mimarlık Fakültesi D-204)

16:00-16:50

 

KVK1052

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 2

Öğr. Gör. Gökçe SÖNMEZ

(Atölye 4)

 

KVK1012

BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÇİZİM

Öğr. Gör. Umut AKYÜZ

(Mimarlık Fakültesi 407)

 

 

 

 

 

 

 

MİMARLIK FAKÜLTESİ, KÜLTÜR VARLIKLARINI KORUMA VE ONARIM BÖLÜMÜ

2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI DERS PROGRAMI (2. Sınıf)

 

SAAT

  PAZARTESİ

              SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

  CUMA

09:00-09:50

 

 

KVK2142

MESLEKİ ETİK

Doç. Dr. Rabia ÖZAKIN

(Atölye 2)

 

KVK2052

GELENEKSEL YAPI TEKNOLOJİSİ ve ELEMANLARI 2

Doç. Dr. Rabia ÖZAKIN

Öğr. Gör. Yavuz SEVİNÇ

(Atölye 4)

10:00-10:50

KVK2042

PİŞMİŞ TOPRAK-CAM KORUMA ve ONARIM

Dr. Öğr. Üyesi Drahşan UĞURYOL

(Atölye 1)

 

KVK2122

OSMANLI MİMARLIĞI ve KORUMA

Öğr. Gör. Umut AKYÜZ

(Atölye 2)

KVK2142

MESLEKİ ETİK

Doç. Dr. Rabia ÖZAKIN

(Atölye 2)

 

KVK2012

KÜLTÜR VARLIKLARINI BELGELEME ve KORUMA 2

Dr. Öğr. Üyesi D. UĞURYOL

Öğr. Gör Umut AKYÜZ

Öğr. Gör. Yavuz SEVİNÇ

(Atölye 1)

KVK2052

GELENEKSEL YAPI TEKNOLOJİSİ ve ELEMANLARI 2

Doç. Dr. Rabia ÖZAKIN

Öğr. Gör. Yavuz SEVİNÇ

(Atölye 4)

11:00-11:50

KVK2042

PİŞMİŞ TOPRAK-CAM KORUMA ve ONARIM

Dr. Öğr. Üyesi Drahşan UĞURYOL

(Atölye 1)

 

KVK2122

OSMANLI MİMARLIĞI ve KORUMA

Öğr. Gör. Umut AKYÜZ

(Atölye 2)

KVK2032

TAŞ KORUMA ve ONARIM

Dr. Öğr. Üyesi Drahşan UĞURYOL

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet UĞURYOL

Öğr. Gör. Yavuz SEVİNÇ

(Atölye 2)

 

KVK2012

KÜLTÜR VARLIKLARINI BELGELEME ve KORUMA 2

Dr. Öğr. Üyesi D. UĞURYOL

Öğr. Gör Umut AKYÜZ

Öğr. Gör. Yavuz SEVİNÇ

(Atölye 1)

 

KVK2052

GELENEKSEL YAPI TEKNOLOJİSİ ve ELEMANLARI 2

Doç. Dr. Rabia ÖZAKIN

Öğr. Gör. Yavuz SEVİNÇ

(Atölye 4)

12:00-12:50

KVK2042

PİŞMİŞ TOPRAK-CAM KORUMA ve ONARIM

Dr. Öğr. Üyesi Drahşan UĞURYOL

(Atölye 1)

 

 

KVK2032

TAŞ KORUMA ve ONARIM

Dr. Öğr. Üyesi Drahşan UĞURYOL

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet UĞURYOL

Öğr. Gör. Yavuz SEVİNÇ

(Atölye 2)

 

 

KVK2012

KÜLTÜR VARLIKLARINI BELGELEME ve KORUMA 2

Dr. Öğr. Üyesi D. UĞURYOL

Öğr. Gör Umut AKYÜZ

Öğr. Gör. Yavuz SEVİNÇ

(Atölye 1)

 

13:00-13:50

KVK2042

PİŞMİŞ TOPRAK-CAM KORUMA ve ONARIM

Dr. Öğr. Üyesi Drahşan UĞURYOL

(Atölye 1)

KVK2022

KORUMA KİMYASI 2

Dr. Öğr. Üyesi Burcu KIRMIZI

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet UĞURYOL

(Atölye 2)

 

KVK2032

TAŞ KORUMA ve ONARIM

Dr. Öğr. Üyesi Drahşan UĞURYOL

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet UĞURYOL

Öğr. Gör. Yavuz SEVİNÇ

(Atölye 2)

 

KVK2012

KÜLTÜR VARLIKLARINI BELGELEME ve KORUMA 2

Dr. Öğr. Üyesi D. UĞURYOL

Öğr. Gör Umut AKYÜZ

Öğr. Gör. Yavuz SEVİNÇ

(Atölye 1)

 

14:00-14:50

KVK2042

PİŞMİŞ TOPRAK-CAM KORUMA ve ONARIM

Dr. Öğr. Üyesi Drahşan UĞURYOL

(Atölye 1)

 

KVK2022

KORUMA KİMYASI 2

Dr. Öğr. Üyesi Burcu KIRMIZI

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet UĞURYOL

(Atölye 2)

 

KVK2032

TAŞ KORUMA ve ONARIM

Dr. Öğr. Üyesi Drahşan UĞURYOL

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet UĞURYOL

Öğr. Gör. Yavuz SEVİNÇ

(Atölye 2)

 

KVK2012

KÜLTÜR VARLIKLARINI BELGELEME ve KORUMA 2

Dr. Öğr. Üyesi D. UĞURYOL

Öğr. Gör Umut AKYÜZ

Öğr. Gör. Yavuz SEVİNÇ

(Atölye 1)

 

 

15:00-15:50

KVK2132

MOBİLYA DÖŞEME TEKNİKLERİ

Öğr. Gör. Yavuz SEVİNÇ

(Atölye 2)

 

 

KVK2032

TAŞ KORUMA ve ONARIM

Dr. Öğr. Üyesi Drahşan UĞURYOL

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet UĞURYOL

Öğr. Gör. Yavuz SEVİNÇ

(Atölye 2)

 

KVK2012

KÜLTÜR VARLIKLARINI BELGELEME ve KORUMA 2

Dr. Öğr. Üyesi Drahşan UĞURYOL

Öğr. Gör Umut AKYÜZ

Öğr. Gör. Yavuz SEVİNÇ

(Atölye 1)

 

16:00-16:50

KVK2132

MOBİLYA DÖŞEME TEKNİKLERİ

Öğr. Gör. Yavuz SEVİNÇ

(Atölye 2)