Haftalık Ders Programı

2020-2021 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI 1. SINIF GÜZ YARIYILI DERS PROGRAMINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

2020-2021 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI 2. SINIF GÜZ YARIYILI DERS PROGRAMINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

2020-2021 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI 3. SINIF GÜZ YARIYILI DERS PROGRAMINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

MİMARLIK FAKÜLTESİ, KÜLTÜR VARLIKLARINI KORUMA VE ONARIM BÖLÜMÜ

2020-2021 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI DERS PROGRAMI (1. Sınıf)

 

SAAT

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

09:00-09:50

MAT1821

MATEMATİK

 

TDB1031

TÜRKÇE 1

KVK1021

TEKNİK RESİM

Öğr. Gör. Umut AKYÜZ

MDB1051

İNGİLİZCE 1

10:00-10:50

MAT1821

MATEMATİK

KVK1031

ARKEOLOJİYE GİRİŞ

Doç. Dr. Nevra ERTÜRK

TDB1031

TÜRKÇE 1

KVK1021

TEKNİK RESİM

Öğr. Gör. Umut AKYÜZ

MDB1051

İNGİLİZCE 1

11:00-11:50

 

 

 

KVK1031

ARKEOLOJİYE GİRİŞ

Doç. Dr. Nevra  ERTÜRK

 

 

MDB1051

İNGİLİZCE 1

12:00-12:50

 

 

 

KVK1021

TEKNİK RESİM

Öğr. Gör. Umut AKYÜZ

 

13:00-13:50

KVK1011

KORUMA VE ONARIMA GİRİŞ 

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Fevzi UĞURYOL

KVK1041

BEZEME TEKNİKLERİ 1

Doç. Dr. Rabia ÖZAKIN

MAT1821

MATEMATİK

KVK1021

TEKNİK RESİM

Öğr. Gör. Umut AKYÜZ

 

14:00-14:50

KVK1011

KORUMA VE ONARIMA GİRİŞ 

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Fevzi UĞURYOL

KVK1041

BEZEME TEKNİKLERİ 1

Doç. Dr. Rabia ÖZAKIN

MAT1821

MATEMATİK

KVK1021

TEKNİK RESİM

Öğr. Gör. Umut AKYÜZ

 

15:00-15:50

 

KVK1041

BEZEME TEKNİKLERİ 1

Doç. Dr. Rabia ÖZAKIN

 

KVK1021

TEKNİK RESİM

Öğr. Gör. Umut AKYÜZ

KVK1051 

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 1

Öğr. Gör. Gökçe SÖNMEZ

16:00-16:50

 

 

 

 

 

 

KVK1051 

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 1

Öğr. Gör. Gökçe SÖNMEZ

 

 

 

 

MİMARLIK FAKÜLTESİ, KÜLTÜR VARLIKLARINI KORUMA VE ONARIM BÖLÜMÜ

2020-2021 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI DERS PROGRAMI (2. Sınıf)

 

SAAT

  PAZARTESİ

              SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

  CUMA

09:00-09:50

 

 

 

KVK2051

GELENEKSEL YAPI TEKNOLOJİSİ ve ELEMANLARI 1

Doç. Dr. Rabia ÖZAKIN

 

10:00-10:50

KVK2011

KÜLTÜR VARLIKLARINI BELGELEME ve KORUMA 1

Öğr. Gör Umut AKYÜZ

Öğr. Gör. Yavuz SEVİNÇ

 

KVK2041

ALÇI BEZEME KORUMA VE ONARIM

Dr. Öğr. Üyesi Drahşan UĞURYOL

Öğr. Gör. Yavuz SEVİNÇ

KVK2131

MÜZELERDE RİSK YÖNETİMİ

Doç. Dr. Nevra ERTÜRK

 

KVK2051

GELENEKSEL YAPI TEKNOLOJİSİ ve ELEMANLARI 1

Doç. Dr. Rabia ÖZAKIN

KVK2031

MİMARLIK TARİHİNE GİRİŞ

Öğr. Gör. Umut AKYÜZ

11:00-11:50

KÜLTÜR VARLIKLARINI BELGELEME ve KORUMA 1

Öğr. Gör Umut AKYÜZ

Öğr. Gör. Yavuz SEVİNÇ

 

KVK2041

ALÇI BEZEME KORUMA VE ONARIM

Dr. Öğr. Üyesi Drahşan UĞURYOL

Öğr. Gör. Yavuz SEVİNÇ

KVK2131

MÜZELERDE RİSK YÖNETİMİ

Doç. Dr. Nevra ERTÜRK

 

KVK2051

GELENEKSEL YAPI TEKNOLOJİSİ ve ELEMANLARI 1

Doç. Dr. Rabia ÖZAKIN

KVK2031

MİMARLIK TARİHİNE GİRİŞ

Öğr. Gör. Umut AKYÜZ

 

12:00-12:50

KVK2011

KÜLTÜR VARLIKLARINI BELGELEME ve KORUMA 1

Öğr. Gör Umut AKYÜZ

Öğr. Gör. Yavuz SEVİNÇ

 

 

 

 

 

 

13:00-13:50

KVK2011

KÜLTÜR VARLIKLARINI BELGELEME ve KORUMA 1

Öğr. Gör Umut AKYÜZ

Öğr. Gör. Yavuz SEVİNÇ

KVK2041

ALÇI BEZEME KORUMA VE ONARIM

Dr. Öğr. Üyesi Drahşan UĞURYOL

Öğr. Gör. Yavuz SEVİNÇ

 

KVK2061

FOTOĞRAFLA BELGELEME

Dr. Öğr. Üyesi Drahşan UĞURYOL

 

14:00-14:50

 

KVK2041

ALÇI BEZEME KORUMA VE ONARIM

Dr. Öğr. Üyesi Drahşan UĞURYOL

Öğr. Gör. Yavuz SEVİNÇ

 

 

 

KVK2061

FOTOĞRAFLA BELGELEME

Dr. Öğr. Üyesi Drahşan UĞURYOL

 

 

15:00-15:50

KVK2021

KORUMA KİMYASI 1

Dr. Öğr. Üyesi Burcu KIRMIZI

KVK2041

ALÇI BEZEME KORUMA VE ONARIM

Dr. Öğr. Üyesi Drahşan UĞURYOL

Öğr. Gör. Yavuz SEVİNÇ

 

KVK2141

MOBİLYA TARİHİ

Öğr. Gör. Yavuz SEVİNÇ

 

 

 

16:00-16:50

KVK2021

KORUMA KİMYASI 1

Dr. Öğr. Üyesi Burcu KIRMIZI

 

KVK2141

MOBİLYA TARİHİ

Öğr. Gör. Yavuz SEVİNÇ

 

 

 

MİMARLIK FAKÜLTESİ, KÜLTÜR VARLIKLARINI KORUMA VE ONARIM BÖLÜMÜ

2020-2021 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI DERS PROGRAMI (3. Sınıf)

 

SAAT

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

09:00-09:50

KVK3011

KÜLTÜR VARLIKLARINI BELGELEME ve KORUMA 3

Doç. Dr. Rabia ÖZAKIN

Dr. Öğr. Üyesi Drahşan UĞURYOL

 

KVK3041

KALEMİŞİ KORUMA VE ONARIM

Doç. Dr. Rabia ÖZAKIN

Öğr. Gör. Emine VERİM ESKİKÖY 

 

 

10:00-10:50

KVK3011

KÜLTÜR VARLIKLARINI BELGELEME ve KORUMA 3

Doç. Dr. Rabia ÖZAKIN

Dr. Öğr. Üyesi Drahşan UĞURYOL

KVK3031

METAL KORUMA VE ONARIM

Dr. Öğr. Üyesi UZAY YERGÜN

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Fevzi UĞURYOL

KVK3041

KALEMİŞİ KORUMA VE ONARIM

Doç. Dr. Rabia ÖZAKIN

Öğr. Gör. Emine VERİM ESKİKÖY 

KVK3211

ARKEOMETRİYE GİRİŞ

Dr. Öğr. Üyesi Burcu KIRMIZI

 

11:00-11:50

KVK3011

KÜLTÜR VARLIKLARINI BELGELEME ve KORUMA 3

Doç. Dr. Rabia ÖZAKIN

Dr. Öğr. Üyesi Drahşan UĞURYOL

 

KVK3031

METAL KORUMA VE ONARIM

Dr. Öğr. Üyesi UZAY YERGÜN

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Fevzi UĞURYOL

KVK3041

KALEMİŞİ KORUMA VE ONARIM

Doç. Dr. Rabia ÖZAKIN

Öğr. Gör. Emine VERİM ESKİKÖY 

KVK3211

ARKEOMETRİYE GİRİŞ

Dr. Öğr. Üyesi Burcu KIRMIZI

 

12:00-12:50

 

 

 

 

 

13:00-13:50

KVK3011

KÜLTÜR VARLIKLARINI BELGELEME ve KORUMA 3

Doç. Dr. Rabia ÖZAKIN

Dr. Öğr. Üyesi Drahşan UĞURYOL

KVK3031

METAL KORUMA VE ONARIM

Dr. Öğr. Üyesi UZAY YERGÜN

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Fevzi UĞURYOL

KVK3041

KALEMİŞİ KORUMA VE ONARIM

Doç. Dr. Rabia ÖZAKIN

Öğr. Gör. Emine VERİM ESKİKÖY 

 

 

14:00-14:50

KVK3011

KÜLTÜR VARLIKLARINI BELGELEME ve KORUMA 3

Doç. Dr. Rabia ÖZAKIN

Dr. Öğr. Üyesi Drahşan UĞURYOL

KVK3031

METAL KORUMA VE ONARIM

Dr. Öğr. Üyesi UZAY YERGÜN

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Fevzi UĞURYOL

KVK3041

KALEMİŞİ KORUMA VE ONARIM

Doç. Dr. Rabia ÖZAKIN

Öğr. Gör. Emine VERİM ESKİKÖY 

 

 

15:00-15:50

KVK3011

KÜLTÜR VARLIKLARINI BELGELEME ve KORUMA 3

Doç. Dr. Rabia ÖZAKIN

Dr. Öğr. Üyesi Drahşan UĞURYOL

KVK3031

METAL KORUMA VE ONARIM

Dr. Öğr. Üyesi UZAY YERGÜN

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Fevzi UĞURYOL

KVK3021

KEŞİF VE METRAJ

Öğr. Gör. Dr. Burcu YAĞAN

 

 

16:00-16:50

 

 

 

 

KVK3021

KEŞİF VE METRAJ

Öğr. Gör. Dr. Burcu YAĞAN